دیدار با جناب آقای نادرپور - بانی حسینه خسروگرد-

 

     در یک اقدام جالب توجه اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه همت سبز به همراه تنی چند از اهالی با سفر به شهر دامغان، به دیدار جناب آقای نادرپور -بانی حسینه خسروجرد- رفتند. در این دیدار که در روز جمعه سیزدهم آذر سال 1394 انجام شد، علاوه بر مسئولین موسسه خیریه همت سبز آقایان سید محمدتقی خسروجردی، حاج محمد حسنقلی، حاج حسین کربلایی فرج، حضور داشتند.

     در ابتدای این دیدار آقای نادرپور به همراه حاضرین مروری بر خاطرات گذشته داشتند. در ادامه آقای غلامرضا خسروجردی - مدیرعامل موسسه خیریه همت سبز- ضمن معرفی موسسه، توضیحاتی را در مورد اهداف و فعالیتهای موسسه ارائه نمودند. درهمین راستا جناب آقای نادرپور نیز ضمن استقبال از تاسیس و فعالیت این موسسه خیریه، علاقه مندی خود برای کمک به موسسه و اهداف آن اعلام کردند.

     در پایان نیز لوح تقدیری از سوی موسسه خیریه همت سبز، به پاس خدمات خیرخواهانه به ایشان اهدا گردید.

     لازم به ذکر است که جناب آقای نادرپور متولد سال 1317 خسروگرد است که دوران کودکی و نوجوانی و جوانی خود را در زادگاهش سپری کرد. وی پس از استخدام در شهربانی به شهر دامغان منتقل شد و پس از آن در همان جا اقامت گزید. ایشان در سال 1369 اقدام به احداث حسینه خسروگرد در کنار مسجد جامع نمود که از آن زمان این حسینه محل برپایی مراسمات مذهبی خسروگرد بوده است.

    آقای نادرپور پس از بازنشستگی با درجه سرهنگی، هم اکنون رئیس شورای حل اختلاف و رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی دامغان می باشند.